Nieuwkomers in de Vlaamse Ultratop 50 van 20 december
Zes Vlaamse artiesten hebben nog voor de feestdagen een nieuwe single uitgebracht.
Wie dacht dat Paul Severs volop aan het genieten is van zijn pensioen, vergist zich. De 66-jarige hitmaker van weleer is nog steeds alive and kicking. Hij treedt zeer regelmatig op en brengt ook met de regelmaat van de klok nieuw muzikaal werk uit. Niet te doen is zijn nieuwste single en zeker niet de laatste. Paul is deze week nieuw op 49.
Evi Goffin was in een vorig muzikaal leven frontvrouw van Lasgo en werd vorig jaar voorgesteld als lid van de nieuwe meisjesgroep De Grietjes. Na één single verliet ze de groep echter om een solocarrière uit te bouwen. Kus m is haar eerste solosingle in het Nederlands. Nieuw op nummer 45.
Knappe jongedame Elke Taelman uit Lier is de derde nieuwkomer op 42. Zolang er dromen zijn is een ingetogen nummer, geschreven door Paul Vermeulen en Patrick Van Dijk en en met tekst van Peter Van Noort.
Het nieuwste album van Yevgueni mogen we gerust een groot succes noemen. Van hierboven werd zowel door pers als door publiek geprezen en de eerste single daaruit Mensen zijn maar mensen werd een Top 10-hit. De opvolger Kom met me mee werd vorige week gelanceerd en staat nu al op nummer 36.
Samson & Gert zijn al sinds jaar en dag actief tijdens de kerstperiode met hun populaire kerstshows. Daar hoort dit jaar ook een kerstsingle bij Tingelingeling, goed voor nummer 33.
Dat Ivann Vermeer een groot muzikaal talent is, weten we al vele jaren. Deze jongeman kreeg muziek met de paplepel ingegeven door zijn moeder Nadia, die in 1993 tweede werd in Eurosong. Sinds zijn prille jeugd is hij backing vocalist en studiozanger. Geregeld waagt Ivan zijn kans om als frontzanger in de spotlights te staan. Zo maakte hij eind jaren '90 deel uit van het popgroepje Piece of Cake en nam hij deel aan Eurosong en X-Factor. Sinds dit jaar heeft hij een sterke ploeg achter zich verzameld om de langverwachte solo-doorbraak te realizeren. Ik kan de wereld aan is een erg poppy en catchy nummer dat best wel eens een grote hit zou kunnen worden. De start is alleszins sterk: nieuw op nummer 32.





