.
News Image

Benefietconcerten op Music For Life

In de week van 18 tot en met 24 december slaat Music For Life van StuBru weer zijn tenten op in recreatiedomein De Schorre in Boom en met de benefietoptredens van onder meer de Kaiser Chiefs, Milow en dEUS, zal de warmste week er zeker een stuk warmer op worden.


Tijdens de Warmste Week spelen zes topartiesten een benefietconcert in The Flame, de Music for Life-concerttent in De Schorre in Boom. De opbrengst van die optredens gaat integraal naar een goed doel dat de artiesten zelf gekozen hebben, een vzw die zich inzet rond een bepaalde problematiek die de artiesten nauw aan het hart ligt.



De artiesten en de goede doelen waarvoor ze spelen werden vandaag bekendgemaakt op Studio Brussel. Hieronder vindt u de volledige lijst.



donderdag 18 december: Kaiser Chiefs - Alzheimer Liga Vlaanderen

vrijdag 19 december: Oscar & The Wolf - Sea Shepherd Belgium

zaterdag 20 december: Netsky (live) - Artsen Zonder Grenzen

zondag 21 december: Triggerfinger - Mobile School

maandag 22 december: Milow - Circus Zonder Handen

dinsdag 23 december: dEUS - Daklozenhulp Antwerpen



Tickets kosten 20 euro en zijn vanaf nu beschikbaar via stubru.be. De opbrengst gaat integraal naar het goede doel.


Bio van Kaiser Chiefs, Oscar & The Wolf, Netsky, Triggerfinger, Milow en Deus