.
Tom De Cock
zaterdag 26 september 2026

Tom De Cock eerlijk over Ruben Van Gucht

“Dan moet je een groot ego hebben”

Tegen de regels in een horloge meesmokkelen tijdens de eerste opdracht, of in de tweede aflevering een proef naar zijn hand proberen te zetten: Ruben Van Gucht leek overal mee weg te komen in het nieuwe seizoen van ‘De Verraders’ op VTM.

Inderdaad: leek. Want na de vondst van een verboden laptop, werd de veelbesproken presentator onverbiddelijk uit het spel gezet.

Medebondgenoot en JOE-radiopresentator Tom De Cock vertelt desgevraagd aan het magazine TV Familie hoe de andere deelnemers in de groep keken naar Rubens gedrag: “Goh, Ruben is Ruben”, steekt hij van wal. “Niemand van ons dacht in het begin: ‘Gooi hem er uit!’”

“Na zijn schelmenstreek met het horloge vonden de meesten hem aanvankelijk nog een durfal. Maar toen hij in de tweede aflevering de proef met de kar liet stilleggen om de grens van de regels op te zoeken, ontstond er veel commotie”, zegt Tom.

“Als je iemand als Toby Alderweireld een halfuur laat wachten in de regen moet je toch ook wel een serieus ego hebben”, lacht de radiomaker.

Bio van Tom De Cock

Meer Over:

Tom De Cock