Thuis-actrice maakt overstap naar Familie
Dit gaan de fans graag lezen.
Het is al een hele tijd stil rond Patsy Van der Meeren maar daar komt eindelijk nog eens verandering in. Doet de naam van Patsy niet meteen een belletje bij jou rinkelen? Dan zullen wij met plezier even helpen. De fans van Thuis zullen zich Patsy zonder twijfel nog herinneren als Marie De Ruyter-Van Goethem. Van 1998 tot 2008 was Patsy inderdaad in de soap Thuis te zien als Marie.
Nadien zou Patsy onder andere nog te zien in Goesting en Zone Stad en had zij een gastrol in FC De Kampioenen en Danni Lowinski. En straks komt daar ook nog Familie bij. En zo komt Patsy in de lange lijst acteurs terecht die zowel in Thuis als in Familie hebben meegespeeld. Patsy zal de rol van Gloria in Familie, een poetsvrouw ten huize Peter Van den Bossche. Deze week heeft Patsy haar eerste draaidag. “In april komt Gloria voor het eerst op tv. Ze wordt ongeslagen bij het poetsbureau van Fashion en kan dan bij Peter aan de slag. Gloria is een flamboyante vrouw met het hart op de tong. Ze zegt altijd tegen iedereen haar gedacht”, reageert Patsy in Dag Allemaal. De rol lijkt dan wel héél hard op die van Nancy in Thuis maar Patsy zal van Gloria geen copy van Nancy maken.
Patsy verdween bijna dag op dag 11 jaar geleden uit Thuis maar de mensen zijn Marie duidelijk nog niet vergeten. Regelmatig spreken mensen Patsy nog aan over haar rol in de Thuis. Haar ontslag bij Thuis heeft Patsy ondertussen verwerkt, al was dat jaren geleden wel een zware klap in haar gezicht. Patsy leefde namelijk van haar job bij Thuis. Nadien moest zij werk gaan zoeken en dat was niet evident. Patsy doet de pr voor een keten van tankstations en heeft daar nu haar handen vol mee. Bovendien is zij ondertussen mama van twee kinderen geworden. En nu komt er dus die rol in Familie bij. Patsy heeft geen reden om te klagen want haar werkgever stelt zich flexibel op om Patsy de kans te geven haar nieuwe rol in Familie erbij te nemen.
