.
 Sabine Hagedoren
maandag 27 juli 2026

Sabine Hagedoren: “Ze denken dat ik naast de presentator zit”

Maar is dat ook zo?

Sabine Hagedoren is een typische Vlaamse vrouw zoals er heel veel vrouwen rondlopen in Vlaanderen. Geen sterallures, geen verwaandheid, netjes haar beide voeten op de grond.

Maar ze is wel een hardwerkende vrouw. Eentje van wiens dag al om kwart na 6 in de ochtend begint.

“Mijn eerste weerbericht spreek ik in voor MNM. Dat doe ik in mijn peignoir, ongewassen. Dan rap douchen, kleren aan en live inbellen voor Radio 1. Ik heb wat je noemt een scoop phone. Daarmee klinkt het alsof ik in de studio zit. Luisteraars denken dan dat ik netjes naast de presentator zit, terwijl ik bijvoorbeeld in de auto op een of andere oprit sta geparkeerd”, lacht ze in Het Nieuwsblad.

Veel mensen stellen zich vragen bij de zin van het weerbericht op de openbare omroep. Tegenwoordig kan iedereen het weer gewoon checken in een app.

“Er zijn nog veel mensen die naar het weerbericht kijken. Nog erg veel kijkers vertrouwen op ons weerbericht. Ook jonge mensen. Dat merk ik aan de reacties op straat. 'Hey Sabine! Zal ik van 't weekend mijn gras kunnen afrijden?'”

Bio van Sabine Hagedoren

Meer Over:

Sabine Hagedoren