.
Stephanie Planckaert
maandag 28 maart 2022

Planckaerts stellen belangrijke beslissing uit: “in belang van onze kinderen”

Ze doen niets waar ze zich niet goed bij voelen

Een verhuis naar Frankrijk, het klinkt allemaal erg mooi en het is een grote droom van de familie Planckaert, maar toch overheerst de twijfel nog steeds. Is het wel verstandig om verder weg te gaan wonen. Hoewel de Planckaerts het heel graag willen, is er slechts één iets dat hen tegenhoudt en dat zijn de jongste Planckaerts onder hen.

“We willen vooral onze kinderen niet belasten. Praktisch gezien is het makkelijker om in België te blijven. De kinderen kennen de omgeving en hebben hier hun sociaal leven. Als ze het middelbaar onderwijs achter de rug hebben, zullen we die beslissing makkelijker kunnen nemen. Iluna wil het toelatingsexamen voor geneeskunde afleggen aan de universiteit van Leuven of Louvan-la Neuve”, vertelt Stephanie Planckaert in Story.

Zelf ziet Stephanie het helemaal zitten om in Frankrijk te gaan wonen, al woont ze ook graag in België. “Er is niets in Wallonië dat me wegjaagt. Ik vind het prima zoals het nu is. Ik heb er geen problemen mee om heen en weer te rijden: een half jaar hier en een half jaar in Frankrijk. In de winter is het daar ook maar koud, hoor. Maar dat is misschien niet haalbaar met school. Ach, Christopher en ik kunnen later nog altijd verhuizen.”

Bio van Stephanie Planckaert