Maandag starten opnames tweede De Buurtpolitie-film
Het is bijna zover.
De acteurs van De Buurtpolitie genieten momenteel van een vrij weekend. Maar tijdens dat weekend moet er toch wel gestudeerd worden want aanstaande maandag starten de opnames van de tweede Buurtpolitie-film: “De Tunnel”. Het scenario is opnieuw gebaseerd op een waargebeurd verhaal en de opnames zouden voor de cast en crew vrij zwaar zijn.
SYNOPSIS: Terwijl De Buurtpolitie een diefstal van dynamiet uit een legerkazerne onderzoekt, wordt het korps ook geconfronteerd met klachten over grondtrillingen in een wijk. Dieren worden onrustig, mensen kunnen er niet van slapen. De agenten gaan op onderzoek maar staan voor een mysterie. Tot ze in diezelfde wijk op een lange, diepe tunnel stoten… Wie heeft die gegraven? Waar leidt die naartoe? En vooral… waarom is die tunnel gevuld met springstof?
De vaste hoofdcast bestaat uit Willy Herremans, Eric Peeters, Manoe Frateur, Ilse la Monaca, Andy Peelman, Nicoline Hummel, Johan Kalifa Bals, Ianthe Tavernier, Henny Seroeyen en Dorien Reynaert. De film wordt geproduceerd door Zodiak Belgium uit Lint, in samenwerking met VTM, Telenet en De Persgroep. Kinepolis Film Distribution (KFD) brengt de film in februari 2018 in de Vlaamse bioscoopzalen. Maar eerst moeten de opnames dus starten. Maandag is het zover en binnen enkele weken is alles - op de montage na - klaar.






