Kristel Verbeke: “De K3-wereld was best saai”
In het nieuwe VRT 1-programma dat haar naam draagt, gaat Kristel Verbeke elke woensdag langs bij drie vrouwen die naast het moederschap ook een problematiek gemeen hebben.
In de startaflevering komen mama’s aan bod die met een verslaving kampten. Iets waarover ook in de showbizzwereld geregeld wilde verhalen de ronde doen, aldus de krant Het Laatste Nieuws.
“Ik ben zelf nog nooit in aanraking gekomen met drugs en zeker niet zoals in deze verhalen verteld wordt”, zegt Kristel daarover.
“De K3-wereld is altijd heel clean geweest. En heel saai voor wie op zoek is naar straffe anekdotes over alcohol of drugs”, verzekert de presentatrice en vroegere K3-zangeres.
“Wij beperkten ons voor aanvang van onze shows meestal tot een Fristi”, lacht Kristel Verbeke hartelijk.

