Kim Van Oncen: “Dat kan erg vermoeiend zijn”
Als Kim Van Oncen naar haar kinderen kijkt, dan herkent ze veel van zichzelf in haar kinderen. Ze is altijd even energiek geweest als zij en was ook een echte tomboy.
“Als kind ging ik liefst in de bosjes spelen en in de modder graven, ik kwam altijd zwart achter mijn oren thuis. Ik ondervind nu zelf bij mijn dochter, en ook wel mijn zoon, hoe vermoeiend zo'n energiek kind kan zijn”, zegt ze in Dag Allemaal.
Haar dochter Stella heeft een heftige zomer achter de rug met heel wat ziekenhuis bezoekjes. Zo raakte haar vinder tussen de deur, moest ze haar wenkbrauw laten naaien en heeft ze haar scheenbeen gebroken.
“Ze houdt mij continu scherp, op de toppen van m'n tenen. Karma, ik krijg het nu allemaal terug op mijn bord.”
Maar ze ziet ook veel gelijkenissen tussen de jongere versie van zichzelf en die van haar dochter.
“Van kleins af hield ik ook al van mooie kleren, net als mijn mama en mijn twee grootmoeders. In de winkel wilde ik mijn eigen keuzes kunnen maken. Op mijn tiende vond ik dat ik daar al klaar voor was.”

