.
Jidse Degraeve en Jorina Van Rompaey
vrijdag 7 augustus 2026

Jorina Van Rompaey: “Dat hadden de dokters nog niet gezien”

Gebeurt heel zelden

Jorina Van Rompaey en Jidse De Graeve zijn sinds enkele weken de trotse ouders van Pixie.

Ondanks dat Pixie iets te vroeg werd geboren, kende Jorina wel een heel vlotte bevalling. Op 5 uur tijd was Pixie geboren. Al heeft het wel gevolgen gehad voor Jorina.

“Door het persen raakte een zenuw in mijn been gekneld. Vlak na de bevalling kon ik mijn been niet meer bewegen, en anderhalve dag lang kon ik er niet op staan. Zoiets hadden de dokters nog maar zelden gezien. Gelukkig was Jidse er om de luier van Pixie te verschonen, want dat lukte mij dus niet”, zegt Jorina in Het Nieuwsblad.

Jorina durfde een lange tijd niet rond te lopen met Pixie in haar armen. Ze voelt nog steeds dat ze last heeft en zakt af en toe door haar knie.

Door de geboorte van Pixie vielen bij het koppel alle puzzelstukjes in elkaar. Dit is waar ze zo lang van hadden gedroomd.

“De zorgkundigen hebben haar meteen na de bevalling op mijn buik gelegd. Ik was instant verliefd en had meteen een moedergevoel.”