.
Eline De Munck
vrijdag 29 augustus 2025

Eline De Munck: “Ik kan nu veel beter loslaten”

Het heeft z’n voordelen

Eline De Munck is een onderneemster en zaakvoerder bij haar bedrijf Odettes Lunettes. Eline hield altijd van plannen, maar sinds ze een kindje heeft en opnieuw zwanger is, staat ze iets meer in het moment dan ze vroeger deed.

“Ik ben iemand die houdt van planningen, maar bij mijn kind kan ik dat heel makkelijk loslaten. Ik ben wel een chille moeder; niet té voorzichtig en niet vastgepind op bepaalde uren voor dutjes of etenstijd. Ik luister naar wat mijn kind aangeeft op het moment zelf”, zegt ze in Flair.

Eline heeft wel een vaste babysit voor haar dochtertje Coco, want als onderneemster is dat toch wel nodig. Maar soms neemt de babysit Coco gewoon mee naar het werk van Eline.

“Zo is ze toch bij mij, maar kan ik wel mijn bedrijf runnen. Het is niet zo dat ze de hele tijd naast mijn bureau zit te wachten. Ze gaan weleens wandelen of trekken naar de zoo, maar ze is dan wel bij me in de buurt.”

Bio van Eline De Munck

Meer Over:

Eline De Munck