.
News Image

De MENT Top 10 van 5 mei

Wie slaagt erin Thé & Vrienden van de eerste plaats te stoten?


We beginnen onderaan de ladder, waar Matthias Lens wellicht voor de laatste keer “Samen uit, samen thuis” zingt in de Top 10. Hij daalt fors van 7 naar 10.



Op 9 vinden we de eerste nieuwkomer: David Vandyck met “Overgaan”, oorspronkelijk een nummer van Will Tura. “Liefde huilt, liefde lacht” van Sugarfree gaat in neerwaartse lijn: van 6 naar 8.



De winst gaat naar de nummers 7 en 6. Maartje Van Neygen plakte enkele weken op de rand van de Top 10 maar kan nu doorstoten naar de zevende plaats met “Nood aan jou”. Ook Lisa del Bo doet het goed. “Mama, is het eenzaam daar?” klimt van 8 naar 6.



Vorige week op 1 maar nu slechts op 5. Het overkomt Thé Lau & Vrienden, een dikke week nadat de Kom op tegen Kanker-campagne afgesloten is. Ondanks de sterke concurrentie kan Lissa Lewis zich nog steeds handhaven op de vierde plaats met “Hartsvriendinnen”.



Willy Sommers duikt de Top 3 binnen met “Liefste”, hij komt van 5. De Romeo's stijgen ook weer een plaatsje met “Wat ze doet”. Maar het is de alomtegenwoordige Slongs Dievanongs die in het gezelschap van haar “iFoon” de eerste plaats verovert.



De MENT Tip van de Week is voor “Ik ben verliefd” van MENT-gezicht Eveline Cannoot.


Meest recente foto’s van Matthias Lens, David Vandyck, Sugarfree, Maartje Van Neygen, Lisa del Bo, Thé Lau, Lissa Lewis, Willy Sommers, De Romeo's, Slongs Dievanongs en Eveline Cannoot:

Bio van Will Tura