Cara Van der Auwera: “Het blijft me raken”
Cara Van der Auwera zal voor velen altijd Chantal van Spring blijven, de blonde van Spring. Dat zij mee mocht doen met de grote reünieconcerten een aantal jaar geleden, vond niet alleen zij, maar ook de fans geweldig.
“Opeens waren die kinderen volwassen, en ze stonden daar met hun lief. Of hun moeder was er nog altijd bij, uit nostalgie. Ik blijf daar heel verwonderd over. Dat blijft me echt raken, op een positieve manier”, zegt ze in Dag Allemaal.
Maar net als Jelle Cleymans wou Cara ook heel graag van die Spring-stempel af. Al beseft ze nu dat ze fout is geweest.
“Ik wilde meer dan dat, dacht ik, ik wou niet de blonde van Spring blijven. Maar ik bén het, en ik zal het altijd blijven voor die generatie”, zegt ze in Dag Allemaal.
Vorig jaar trok Jelle Vlaanderen rond met ‘Cleymans Zingt Spring’. Cara werd daar niet vor gevraagd. En dat tot haar grote spijt.
“Hij heeft dat zelf beslist en droogweg aan mij meegedeeld. Het blijft allemaal een beetje onduidelijk. Ik heb hem toen gezegd dat ik het gevoel had dat hij in zijn midlifecrisis was beland.”
Jelle wilde ook graag van de Spring-stempel vanaf, en Cara begrijpt niet dat het op zijn veertigste plots anders aanvoelt.
“Tijdens die reünies voelden wij alle drie - Jelle, Dami en ik, Anneleen was er niet bij - dat dit iets heel bijzonders was, iets wat we moesten koesteren. Iets wat we later misschien weer uit de kast zouden halen, maar Jelle heeft dat dan op z'n eentje gedaan.”

