.
News Image

Zomerbar Ipanema bij Versuz geopend

Versuz brengt Ipanema, het mooiste strand ter wereld, opnieuw naar Limburg.


Je vindt Rio de Janeiro terug in alle lijstjes van mooiste steden ter wereld. Een reden daarvoor is Ipanema Beach, één van de bekendste en levendigste stranden ter wereld. Club Versuz verlegt voor de derde zomer op rij dit Braziliaanse strand naar Limburg. Vergeet Rio, vanaf vandaag kan je ook in Hasselt met de voeten in het zand, pootjebaden in het verwarmde zwembad en zonnen op een ligbed mét een zomerse cocktail in de hand.



Versuz toverde de patio en de achtertuin van de club opnieuw om tot een stijlvolle en indrukwekkende beach bar. Vanaf vandaag kan je op IPANEMA genieten van het ultieme strandgevoel. Dit jaar werd er nog meer geïnvesteerd in het comfort van de bezoekers. Zo is het zwembad permanent verwarmd en zijn er meer ligbedden voorzien. Ipanema verhuist dan wel naar België, de Braziliaanse zomer jammer genoeg niet. En dus voorziet Versuz meer overdekte ruimte…want je weet maar nooit. Door de jungleplanten en het vele groen lijkt het decor zo uit het Braziliaanse Amazonewoud geplukt.



Overdag kan je genieten van de zon, terwijl IPANEMA ’s avonds verandert in een gezellige loungeclub. De discobar verhuist naar een centrale plek op het strand en de zwoele beats en stomende atmosfeer zorgen voor onvergetelijke avonden. Op donderdag, zaterdag en maandag gaat het feest na 1u gewoon verder in club Versuz.

Culinair genieten



IPANEMA beschikt over een eigen keuken en doet voor deze een beroep op cateraar Atelier V. Deze stelde een aangepast menu voor van ‘beach proof’ fingerfood en bites. Een greep uit de menukaart: Gaspacho Bloody Mary / Spichu Nacho’s / Gefrituurde verse inktvis met dipsausje / Chicken quesadillas / Aardbeien Romanof / etc… . Uiteraard kan je ook steeds culinair genieten in de Italiaanse bar-ristorante ‘Crudo’, het vaste restaurant van Versuz. Chefkok Giovanni maakt er heerlijke Italiaanse gerechten. Je proeft er de lekkerste antipasti, vlees-of visgerechten, pasta of pizza. Van Brazilië naar La Bella Italië in één oogopslag.



Praktische informatie

Open vanaf vrijdag 10 juni.

Elke woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag open van 14u tot 1u.

De parking en de toegang zijn gratis, behalve als de club open is en tijdens events. Dan dien je toegangsgeld te betalen.



Wij gingen vrijdagavond naar de opening en daar spotten we heel wat mooi en bekend volk.