Zij zijn deze week te gast bij Radio 2
Het is weer een drukke week bij Radio 2 aan Zee want ook deze week komen er een heleboel interessante en leuke artiesten langs.
Op dinsdag komen Maksim Stojanac en Guus Meeuwis de zeedijk laten meezingen om 15u30 en ’s avonds is het de beurt aan Len Neefs om Blankenberge van zijn stem te laten genieten.
Op woensdag laat Sam Gooris het gras groeien op de dijk van Blankenberge (15u30) en om 19u30 komt Lisa del Bo een kaartspel spelen met de omstaanders.
Donderdag belooft druk te worden en dan zal er ongetwijfeld heel wat volk in Blankenberge zijn, want niemand minder dan Pommelien Thijs heeft haar atlas meegenomen naar de zeedijk (15u30). Om 19u30 mag Jérémie Vrielynck zijn warme stem bovenhalen.
Op vrijdag tenslotte mag Luc Steeno iedereen laten meebrullen (15u30) en ’s avonds brengt het muzikaalste koppel van Vlaanderen, Sasha & Davy, hun mooiste liedjes mee (19u30)
Alles is live te volgen op VRT Max of bij Radio 2 zelf op de zeedijk in Blankenberge, ter hoogte van de Pier.




