.
Willy Sommers
donderdag 13 november 2025

Willy Sommers: “Ze stelde me altijd op mijn gemak”

Een gouden duo

Dit jaar zal het twee jaar geleden zijn dat Bea Van der Maat kwam te overlijden. Willy Sommers en Bea hebben vaak samengewerkt. En hij herinnert zich hun eerste ontmoeting nog alsof het gisteren was.

“Het was op het kantoor van Mike Verdrengh en Guido Depraetere. Ze vroegen me om een muziekprogramma te presenteren. Ze kozen voor de zangeres van Won Ton Ton als copresentatrice. Ik vond het fantastisch dat twee mensen uit verschillende muziekgenres samengebracht werden”, zegt Willy in Primo.

Het klikte tussen de twee en Willy vond haar een fantastische collega en presentatrice. Hij als onervaren presentator heeft veel van haar opgestoken.

“Ze stelde me voortdurend op mijn gemak. Al snel leerde ik haar kennen als een fijne vrouw en groeide er een hechte vriendschap tussen ons.”

Bio van Willy Sommers

Meer Over:

Willy Sommers