Ultratop 50 Vlaams Week 34
Zomerhit 2017 nu ook op 1 in deze hitlijst!
Van zes singles nemen we deze week afscheid. Dat zijn “Valt het op” van Mama’s Jasje, “Vlaanderen feest (en het is nog nooit zo warm geweest)” van Jelle Cleymans, Gunther Neefs die “Mea culpa” slaat, Pieter Embrechts en “Ze”, Raymond Van Het Groenewoud met Slongs en DJ Grazzhoppa en de “Bonestaakdans” en tenslotte Frank Valentino met “We slapen samen in m’n cabrio”.
Nieuw op 50 is “Doe niet zo sexy” van Sammy Moore. Het “Ideale land” van Corty vinden we op 48. 46 is voor “De lifter” van Isabelle A. “Rode rozen schenk ik jou” is de nieuwste van Dennie Damaro op 44. Het is “Volle maan” voor Tamara & Tom op 40. Metejoor zegt “Ik wil meer” op 26 en is daarmee de hoogste nieuwkomer.
Amaryllis Temmerman en “Liefde van mijn leven” opent deze week de top 10, maar vorige week stond ze nog op 9. Van 8 naar 9 tuimelt Bart Kaëll naar beneden met “Op mijn fiets”. “Glad ijs” van Isabelle A zit in een positieve flow, van 12 springt ze naar 8. Dean blijft staan op 7 met “Sta op”. Loredana maakt een forse klim van 10 naar 6 en komt alsmaar “Dichterbij”. Ook Slongs Dievanongs doet het uitstekend en haar “Schoene joenge” schiet van 13 naar 5. Status quo is er voor “Lux” van Bazart op 4. “Pina Colada” van K3 blijft eveneens staan op 3. “Sinds nen dag of 2 (38 jaar)” en Van Echelpoel tuimelen van 1 naar 2. Dit betekent dat de Radio 2 Zomerhit van 2017 Niels & Wiels met hun “Skwon meiske” op nummer 1 staan!
Tekst: Nico Vanaken





