Twee bekende gezichten duiken in Familie op
Dat is even geleden!
De fans van Familie keken woensdagavond verrast op toen ze twee oude bekenden terug in hun favoriete soap te zien kregen. Er viel dan ook wat te vieren. Tenminste ten huize Benny Coppens. Zijn dochter Stefanie was namelijk jarig. Patrick en Benny zongen “happy birthday” voor haar. Stefanie nam de gelukwensen via Skype in ontvangst. Stefanie zit nog altijd in Nieuw-Zeeland en daar geniet ze nog een tijdje van haar reis. Het gesprek met zijn dochter laat een diepe indruk op Benny . Hij mist zijn dochter enorm . Stefanie nam bijna een jaar geleden haar koffers om een reis te maken.
Minder leuk was het gesprek tussen Peter Van den Bossche en zijn dochter Louise. Zij vertrok een tijdje geleden samen met Bart, Trudy en Jelle naar de Verenigde Staten. Wat een fantastische belevenis moest worden, is een nachtmerrie geworden voor de 17-jarige Louise. In de Verenigde Staten gelden namelijk andere regels en wetten. Louise is niet echt tevreden . Louise waant zich in het verre Los Angeles in een gevangenis. Ze moet zich tegenover Trudy voor alles en nog wat verantwoorden: “ik moet constant zeggen waar ik ben, ik mag niet uitgaan, ik mag niet eens een mojito drinken op mijn eigen verjaardag”.
“Weet je wat ik hier in de plaats krijg? Een diet coke en niet in een glas he, in een emmer. En het eten is hier al niet veel beter. Die porties, oh my God. Niet moeilijk dat dat hier allemaal walrussen zijn. “ Louise is nog maar 17 en dus mag ze nog geen alchohol drinken. Maar hé, in de VS mag je dan al wel met de wagen rijden. “Maar niet voor mij, want dat mag dan weer niet van mama omdat hier andere regels gelden en het te gevaarlijk is”. Louise is écht niet happy en dan maakt haar vader nog een verkeerde opmerking.
“Zijn daar geen knappe jongens?” Peter is duidelijk vergeten dat Louise thuis nog een lief had. Wanneer Louise haar klaagzang verder zet en Peter met haar lacht, reageert zij geprikkeld. “Niemand neemt mij hier serieus, mijn gevoelens tellen niet. L.A. sucks, papa. Ik ga dat op een t-shirt zetten en er hiermee rondlopen, misschien dat het dan wel doordringt. Zie je wel, jij neemt me ook al niet serieus.“ En zo besluit Louise het gesprek via Skype met haar vader. Ja, Louise is écht niet blij. Is dit een teken dat zij mogelijk binnenkort terug naar België komt?