zondag 14 april 2013
Succesvolle paasvakantie voor Plopsa
De Plopsa-parken hebben een goede paasvakantie achter de rug.
Plopsaland De Panne noteert een stijging van 10 procent bezoekers, Plopsa Indoor Hasselt een stijging van 5 procent. Het aantal bezoekers in Plopsa Coo blijft gelijk in vergelijking met vorig jaar.
Plopsaland De Panne verwelkomde meer dan 106.000 bezoekers tijdens de paasvakantie. Dat is een stijging van 10 procent. “In vergelijking met vorig jaar hebben we een vrij droge paasvakantie achter de rug. Regenweer is vooral schadelijk voor ons, koud weer is dat minder”, legt Parkmanager Wim Wauters uit, “Bovendien zijn bezoekers benieuwd naar de vele nieuwigheden dit jaar. Denk aan de ‘De Wereld van Kaatje’ en ‘De ROX-Flyer’.”
Dagelijks konden bezoekers genieten van de paasshow met Kabouters Plop en Lui en de nieuwe Bumba Magico Show.
Ook Plopsa Indoor Hasselt deed het goed. Het indoorpark ontving 5 procent meer bezoekers dan tijdens de vorige paasvakantie. “Het koude weer speelde in ons voordeel, want wij ontvangen vooral gezinnen met jonge kinderen”, verklaart Operations Coördinator Sander Reumers de goede resultaten.
Bezoekers konden dagelijks genieten van de paasshow met Kabouter Klus en de Bumba Show.