.
Shania Gooris in Dancing With The Stars
maandag 19 mei 2025

Shania Gooris: “Ik kan die emoties niet oproepen”

Ze is geen actrice

Dat Shania Gooris het zover ging schoppen in ‘Dancing With The Stars’, dat hadden we wel kunnen voorspellen. Ze heeft het talent meegekregen van haar mama, Kelly Pfaff en danste zich op die manier vlot een weg richting de halve fiale.

Tijdens een van haar eerste dansen, de paso doble, moest Shania arrogant proberen overkomen. Maar hoe hard ze ook probeerde, het lukte haar niet. Ze gingen dan maar voor een knipoog in de plaats.

“Ik ben absoluut geen actrice. Ik kan geen emoties oproepen die er niet zijn, laat staan op commando. Ik ben ook geen danseres trouwens, laten we dat ook niet vergeten”, zegt ze in Het Nieuwsblad.

Shania vindt het heerlijk dat ze zo lang mocht meedraaien in de wedstrijd. Ze had het allesbehalve verwacht, want ze had nog nooit eerder gedanst.

“En ik vind dat iedereen die aan dit seizoen deelneemt een bepaalde kracht in zich heeft om het ver te schoppen. Je ziet iedereen groeien en ik gun het iedereen om te winnen. Het is elke keer zo jammer als er iemand moet vertrekken. Al ben ik natuurlijk blij voor mezelf dat ik al tot hier ben geraakt.”

Bio van Shania Gooris

Meer Over:

Shania Gooris