
Rik Verheye: “Dat gaat helaas niet samen”
Het is triestig wanneer een bekende medepersoon zoals Rik Verheye te maken krijgt met bedreigingen. Toen Rik CEO werd van Sporting Hasselt werd hij bedreigt door een supportersclan van de tegenpartij.
“Als je tijdens die match aanwezig was geweest, zou je met heel veel blutsen en builen zijn buitengekomen. Heel vaak gaat het wel om grootspraak vanuit een ander kamp. Ze hebben toen tijdens die match wel 90 minuten zo'n ludiek nummer gezongen. Ik vond dat wel geestig”, zegt Rik in De Morgen.
Het nummer bevatte zinnen als ‘Rik Verheye is een Brugse Boer, Rik Verheye is een mediahoer’. Maar Rik kon daar best om lachen.
“Ik vond dat megageestig. Jammer genoeg gaan voetbal en humor heel moeilijk samen. Zelfs op het niveau van Sporting Hasselt krijgen wij weleens te maken met vormen van hooliganisme te maken en dat is jammer. Wij weren dat uit ons stadion."