Red Sebastian opent Q-Beach House
Volgende week, zaterdag 28 juni, opent de mooiste radiostudio van het land: het Q-Beach House. Niemand minder dan Metejoor & LUNA, Red Sebastian en DJ Licious zetten met live optredens op het strand van Oostende de toon voor een zwoele, muzikale zomer.
Nog geen vakantieplannen? Van 28 juni tot en met zondag 31 augustus zie je in het Q-Beach House in Oostende de Q-dj’s live aan het werk en geniet je met je tenen in het zand van Sunset Concerten en live optredens. En dat allemaal met zicht op zee en een Q-Cocktail of mocktail in de hand.
Het Q-Beach House opent op zaterdag 28 juni de deuren om 10u. Tussen 13u en 16u is er dé officiële opening, met optredens van Metejoor & LUNA, Red Sebastian en DJ Licious.
Luisteraars, zonnekloppers en muziekliefhebbers zijn er elke dag welkom van 10u tot 22u.
Je vindt het Q-Beach House in Oostende, tussen het Casino en De Koninklijke Gaanderijen, ter hoogte van de Kemmelbergstraat.