Pommelien Thijs reageert op geruchten over drugsverslaving
Donderdag heeft Pommelien Thijs in de podcast De Volksjury voor het eerst gesproken over de geruchten die de ronde gaan over haar drugsverleden. “Het is al zo’n anderhalf jaar dat er zo’n dingen rondgaan over mij”, steekt de zangeres en actrice van wal.
Het gaat om geruchten dat Pommelien een zeer zwaar drugsverleden heeft, dat zij meerdere malen in verschillende ziekenhuizen werd opgenomen, vaak op spoed werd binnengebracht. Wat heeft de zangeres daarop te vertellen? “Dat is mega-intens. Dat die geruchten zelfs tot bij jullie zijn gekomen, dat is heftig. Die roddel is zo’n twee jaar geleden opgestart. Toen ik dat de eerste keer hoorde, moest ik er om lachen. Ik dacht dat het wel over zou gaan. Dit is even voor alle duidelijkheid niets van waar.”
De zangeres zweeg in alle talen over de geruchten, maar de geruchten duiken om de haverklap terug op. Het gaat zelfs zover dat mensen haar familie over deze geruchten aanspreekt en dat stoort Pommelien Thijs duidelijk wel.
“Mijn vrienden en familie worden hier echt werkelijk verschillende keren per week op aangesproken, soms verschillende keren per dag en die botsen ook op een muur omdat ik daar niet over spreek. Ik heb zogezegd al in vijf verschillende ziekenhuizen gelegen. Dit heeft niets met mij te maken, ik ben echt niet van deze levensstijl”, bevestigt Pommelien Thijs.