vrijdag 13 juli 2012
Poeke Feesten klaar voor supereditie met zondag The Voice Live!
Dit weekend is het zover… Het organisatiecomité in Poeke heeft er alles aan gedaan om van de 2012-editie van de Poeke Feesten iets bijzonders te maken en alles, maar dan ook alles, is in gereedheid gebracht om er een onvergetelijke editie van te maken!
Vrijdag 13 juli is er het officiële startschot, zaterdag is het feesten op dé dance- en partyvibes en zondag gaan de tentzeilen open voor vijf televisiebekenden die deelnamen aan The Voice. Met een live band die gevormd wordt door topproducer Hans Francken en “de allergrootste hits aller tijden” is er een regelrechte garantie voor een concertavond vol sfeer en ambiance!
Op vrijdag 13 juli openen de feesten met de intussen ver buiten de gemeentegrenzen gekende fietstocht. Zaterdagnamiddag het traditionele mini-voetbal-tornooi en zaterdagavond 14 juli knalt men erop los met De Nacht van Poeke. Dit jaar de beste deejays uit de regio én de grootste partyhits uit het verleden! Zondag strijden tientallen teams voor de kroon van allerbeste ploeg in Spel zonder grenzen en omstreeks 19u00 zet men de tentzeilen open voor The Voice Live. Vanaf 19u00 is er een heuse Club FM warming up en om 20u00 is het showtime!
The Voice Live brengt de knallende hits en de populaire klassiekers uit de televisieshows van The Voice van Vlaanderen. Denk aan 'The Sound Of Silence' in de kippenvelversie van Glenn, de zoetgevooisde Bert die in de huid van David Bowie kruipt of Silke die uit de bol gaat in ‘Girls Just Want To Have Fun’. Ook rocking Stéphanie en swinging Axeela zijn erbij in een concert van 2 x meer dan een uur. The Big 5 uit The Voice Live, om een spetterend weekend feestelijk af te sluiten! Poeke ligt nabij Aalter en is een pittoresk dorpje dat dit weekend helemaal in de band is van een jaarlijkse happening : De Poeke Feesten!