.
Peter Bulckaen
maandag 28 juli 2025

Peter Bulckaen: “Duimen dat het zonnetje schijnt”

Valt zijn vakantie in het water?

Al een paar jaar op rij willen Peter Bulckaen, die gestalte geeft aan Mathias in ‘Familie’ op VTM en zijn vrouw Tine in de zomer met hun klein caravannetje naar de Dolomieten in Italië trekken, zo lezen we in Story.

“Alleen hebben we die plannen altijd moeten bijsturen, omdat het weer te slecht was en we daardoor niet konden gaan wandelen in deze prachtige streek. Maar goed of slecht weer: dit jaar gaan we sowieso”, zegt Peter. “Ik heb ook al een plekje gereserveerd op een camping in de regio. Laat ons duimen dat het zonnetje schijnt, want we leven vooral buiten als we op reis zijn met ons caravannetje.”

“We gebruiken ons ‘huisje’ – meer een bed op wielen eigenlijk – enkel om te slapen”, verduidelijkt de acteur. “Voor de rest snuiven we wat cultuur op, bezoeken we een stadje en maken we veel wandelingen in de natuur. En wie weet nemen we zelfs onze fietsen mee.”