Paul Jambers: “Dat is wat je moet doen in het leven”
Paul Jambers is 80, zijn vrouw Pascale Naessens is 56. De kans dat Paul komt te overlijden voor Pascale komt te overlijden is zo goed als een zekerheid. Maar de twee praten er nooit over.
De twee willen wel nog veel reizen met elkaar. Zo droomt Paul ervan om met een luxetrein van Londen naar Istanboel te rijden.
“Ik wil nog naar Ierland, Griekenland, Japan, Zuidoost-Azië... En gaan zeilen in de Caraïben. Onze zeilboot hebben we verkocht, maar we huren dan een boot. Bezig blijven en gelukkig zijn, da's wat je in het leven moet doen”, zegt hij in Primo.
Maar dat wil hij alleen met Pascale doen. Zij is de liefde van zijn leven en de liefde is voor Paul van het grootste belang.
“Een goeie relatie met iemand met wie je door het leven kan gaan is de meest positieve impuls om te willen verder leven. Pascale houdt me jong. Iedereen wordt oud. Maar als Pascale oud wordt, word ik stokoud.”


