.
Olivia Trappeniers
zaterdag 26 september 2026

Olivia Trappeniers: “Ik vind dit niet meer normaal”

Daarom schreef ze deze single

Olivia Trappeniers heeft de voorbije maanden heel erg hard gewerkt aan nieuwe muziek en nieuwe singles die ze kan uitbrengen.

Op 25 september is ‘Wanneer Is Het Genoeg’ uitgebracht, een single die ook op haar EP ‘Prijs Van De Liefde’ zal staan, die pas in januari verschijnt.

Het nummer werd geschreven naar aanleiding van de dood van Julie Van Espen in 2019.

“Ik schreef toen het nummer ‘Home’, een nummer over onveiligheid van vrouwen en over alles wat dat bij mij losmaakte”, begint Olivia op Instagram.

Ondertussen, na al die jaren, is er helaas weinig veranderd en zijn vrouw nog steeds bang om alleen naar huis te gaan.

“Ik vind dit niet meer normaal en ik hoop dat het een start mag zijn van een grote verandering. Daarom zet ik met dit nummer mijn schouders onder een organisatie die zich hier elke dag voor inzet.”

De single is vanaf nu overal te beluisteren!

Bio van Olivia Trappeniers

Meer Over:

Olivia Trappeniers