Nuria uit Blind Getrouwd: “Ik had onbegrip en jaloezie gevoeld”
Wie fan is van ‘Blind Getrouwd’ hier in Vlaanderen heeft ongetwijfeld ook al naar de Australische versie gekeken. Daarin staat elke keer een stevige portie drama gepland en elkaar bedriegen is daar dagelijkse kost.
In Vlaanderen blijft het allemaal wat braver en zediger en dat geeft niet altijd de meest interessante tv-beelden. Daarom besloot VTM de stap te zetten in de richting van de Australische versie. Zo gaan de koppels nu samen op reis en vieren ze samen hun grote trouwfeest.
Nuria Gilizintinova, deelneemster aan het eerste seizoen van ‘Blind Getrouwd’ heeft er zo haar bedenkingen bij. “Volgens mij zal er een bepaalde vorm van nijd zijn, want sommige koppels zullen vanaf dag één een betere klik hebben dan anderen? Stijn en ik zijn daar het levende voorbeeld van”, lacht ze in Dag Allemaal.
We herinneren ons nog allemaal de beelden van de eerste ontmoeting tussen Stijn en Nuria. Niemand in Vlaanderen had toen durven voorspellen dat het koppel na 6 jaar nog altijd zou samen zijn en 2 kinderen zou hebben.
“Had ik op mijn trouw geweten dat een ander koppel keigoed overeenkwam, terwijl Stijn en ik geen vibe hadden, dan had ik onbegrip en jaloezie gevoeld. Dat kan echt tot drama leiden. Niet dat koppels daarom met elkaars man of vrouw moeten gaan lopen natuurlijk, zoals in Australië.”

