Niels Destadsbader : ‘’ Hij heeft daar een zaadje gepland”
De nieuwe podcast van Viktor Verhulst en Marie Verhulst is een groot succes. Ze ontvangen de leukste mensen en dat naar aanleiding van 30 jaar Studio 100.
Ook Niels Destadsbader is welkom bij de podcast en praat onder meer over hoe hij bij Studio 100 is terechtgekomen.
“Ik was een heel klein rolletje gaan spelen bij Spring. Een van de figuranten moest een paar zinnetjes zeggen, maar ze hadden daar niet echt een acteur voor. Toen de opnames gedaan waren, zij hij dat er binnenkort audities waren”, begint Niels.
Bart Van Leemputen gaf de naam van Niels door, maar alleen op voorwaarde als hij dat zelf zag zitten natuurlijk.
“Ze hebben mij toen ook echt opgebeld. Bart heeft daar dus een zaadje gepland dat later is opgekomen.”
Uiteindelijk ging Niels auditie doen en werd hij gecast om auditie te doen voor de stalknecht uit ‘Amika’. Maar het wordt nog straffer.
“Er was al een andere acteur gecast. Hij lag zelfs al vast om de rol van Ollie te spelen. Maar blijkbaar was er een miscommunicatie. Hij moest plots vroeger door. En toen kwam Gert Verhulst op de gang en vroeg wie ik was.”
Gert vroeg aan Niels of hij veel tijd nodig had om teksten te blokken. En dat vroeg hij niet zomaar. “Diezelfde avond kreeg ik telefoon dat ik Ollie ging worden.”
En de carrière van Niels was toen officieel gelanceerd!

