.
Niels Albert
donderdag 27 november 2025

Niels Albert: “Het moet niet te ingewikkeld zijn”

Hou het maar simpel

Er komt een nieuw seizoen van ‘Bon Appétit’ op Njam! Ook dit keer zijn Wim Ballieu en Jeroen De Pauw de gastheren en een van hun bekende gasten is Niels Albert.

Niels is een echte bourgondiër die kan genieten van een goed stuk vlees met een glaasje win. Maar ook een lekker stukje vis met een lekkere saus bij kan hem wel bekoren.

“Ik hou van de klassieke keuken. Het mag verfijnd zijn, maar niet te ingewikkeld met overbodige toefjes of tierlantijntjes. Ik proef graag van alles. Over de uitnodiging voor 'Bon Appétit' heb ik niet lang getwijfeld. Het voelde als een weekje om te genieten. Dat doe ik ook graag met Valeska. We gaan regelmatig uiteten en hebben onze vaste adressen voor een gezellige avond”, zegt hij in Primo.

Niels en Valeska hebben ook al enkele sterrenrestaurants bezocht. Dat vind hij heerlijk. Maar hij heeft wel moeite om lang aan tafel te blijven zitten.

“Na een uur of twee heb ik het meestal wel gezien. Dan zit ik liever aan de bar met een pintje in plaats van urenlang aan tafel. In sterrenzaken zit je vaak al om zeven uur aan tafel en duurt het tot middernacht, da's minder mijn ding.”

Bio van Niels Albert

Meer Over:

Niels Albert