Met Eva en Peter in de studio
We waren zaterdagmiddag bij de ontknoping van De Langste Liefde.
Honderd uur aan een stuk, van dinsdag 10 februari om 8 uur tot zaterdag 14 februari om 12 uur, presenteerden MNM-dj's Peter Van de Veire en Eva Daeleman De Langste Liefde, een non-stop radioprogramma waarin ze op zoek gaan naar echte liefde en vriendschap. Daarmee hebben ze het wereldrecord voor het langste non-stop radioprogramma door een team gepresenteerd, ook wel het Guinness World Record voor Longest Marathon for a Radio Music Show DJ Team; Het vorige record stond op 84 uur.
We zijn onvoorstelbaar kapot, klinkt het in koor bij de twee dj's. Maar honderd uur lang mensen hun liefde en vriendschap voor mekaar horen uitspreken, was ook zo onvoorstelbaar mooi, warm en ontroerend.
Eva en Peter hebben een nieuw wereldrecord. Peter had al wat ervaring maar hij vond het bijzonder leuk om deze wereldrecordpoging met Eva Daeleman te kunnen doen. Eva noemde Peter tijdens de recordpoging twee keer (per ongeluk) papa. Na de uitzending had Eva Daeleman het best wel moeilijk. De afgelopen dagen waren bijzonder zwaar voor haar. De laatste loodjes voor een lange en welverdiende vakantie waren best hevig maar de liefde die het tweetal van de luisteraars maar ook van de medewerkers van MNM kreeg was groot. Die medewerkers kwamen zaterdag massaal langs op hun vrije dag, vaak met het gezin. Na de middag keerden Eva en Peter naar huis terug om wat bij te slapen. We wensen Eva en Peter proficiat met hun wereldrecord maar vooral met die 100 uurtjes mooi radio. Prettige vakantie trouwens!