.
Olivier Smets en Marie-Harry Willems uit Boer Zkt Vrouw
donderdag 11 mei 2023

Marie-Harry uit ‘Boer Zkt Vrouw’: “Plots komen er wildvreemden over de vloer” 

Het was intensief 

Één van de mooiste verhalen uit ‘Boer Zkt Vrouw’ is toch wel dat van boerin Marie-Harry en boer Olivier. Ze namen elk deel aan het programma, hopende om een partner te vinden, maar wat ze vonden was elkaar.

Die opnames dateren van vijftien jaar geleden en de twee zijn nog altijd erg gelukkig samen en hebben ondertussen twee tienerzonen.

Maar de opnameperiode van het programma was soms ook behoorlijk heftig en intensief. Al hebben ze ook goeie herinneringen aan het programma en aan Dina Tersago.

“Af en toe is er nog contact met Dina Tersago. Soms polst ze wel eens of we nog altijd samen zijn. Maar zelf kijk ik nu niet meer naar het programma”, bekent Marie-Harry in Gazet van Antwerpen.

Maar intensief was het wel. “Plots krijg je wildvreemden over de vloer, die je aandacht moet schenken, terwijl het werk bleef liggen. Soms snapten ze ook niet goed dat het leven op een boerderij doorgaat. Dan begrepen ze niet dat wij alweer koeien moesten melken in plaats van interviews te geven.”