Margriet Hermans wil nog graag televisie maken
Ze wil haar tentakels hiervoor uitsteken.
Margriet Hermans was zondag te gast in het Ment-programma Hadiemicha 2.0.
Ze mag dan al 62 jaar zijn, maar Margriet Hermans zit nog boordevol inspiratie en haar geest staat niet stil. Hier wil ze graag wat mee doen, maar langs de andere kant twijfelde ze of ze dit niet allemaal moest overlaten aan de jonge generatie.
Tijdens het gesprek met astrologe Erna Droesbeke stelde Margriet de vraag of ze nog televisie gaat maken? In eerste instantie was het antwoord 'neen', maar na interpretatie van de kaarten is duidelijk dat Margriet zelf het initiatief hiervoor zal moeten nemen. Voor zichzelf maakte Margriet Hermans al uit dat ze dit toch nog graag zou willen doen en daarom wil ze haar tentakels uitsteken. Nachturen en schlagertoestanden, daar liggen echter haar ambities niet. Optreden op seniorennamiddagen daarentegen is dan wel iets voor haar. Ook met haar dochter Celien treedt ze al eens op met duo-concerten.
Een album met Franse Chansons komt er wellicht ook nog van, maar dat zou dan een soort educatief album worden, omdat op een muzikale manier een taal gemakkelijker te leren valt.
Margriet Hermans is duidelijk. Ze kan de showbizz toch niet goed missen.
Tekst: Nico Vanaken
