.
Manu Van Acker
zondag 10 augustus 2025

Manu Van Acker: “Dat was wel aanpassen”

Dat werkt toch even anders

Deze zomer kon je in Oostende gaan kijken naar ‘Circus Camille’. Tijdens het circus werd je welkom geheten door circusdirecteur Manu Van Acker.

Het circus stond in Oostende, waar Manu is geboren en grootgebracht. Hij heeft veel bekenden in de zaal zien zitten.

“Zeer veel. En die zíe je. Zeker in onze tent, waar we in een cirkel optreden. Dat was wel wat aanpassen, want in een gewone theaterzaal moet je maar één kant opkijken, nu moet je overal om je heen kijken”, vertelt hij in Tv Familie.

Sommige krijgen stress wanneer ze bekenden in de zaal zien zitten, Manu krijgt daar vooral veel adrenaline van.

“Ik wil mijn werk uiteraard altijd goed doen, maar als er vrienden in de zaal zitten, wil ik helemáál de beste versie van mezelf geven. Dan steek ik toch nog altijd een tandje bij.”

Bio van Manu Van Acker

Meer Over:

Manu Van Acker