.
Maksim Stojanac
woensdag 3 september 2025

Maksim: “Nood aan een realitycheck”

Hij wordt vaak opgehemeld

Voor de kijkers van ‘Special Forces: VIPS’ zijn de verwachtingen hoog voor Maksim Stojanac. Maksim was altijd in topvorm en had hij een uitstekende conditie. Maar sinds hij in de showbizz zit, is die conditie toch een beetje achteruit gegaan.

“Ik had nood aan een realitycheck. Ik mag zingen, acteren en presenteren en zit daardoor in een soort luxepositie. Mijn publiek hemelt me op, mensen zetten me op een troon. Daardoor had ik weleens de indruk: niets of niemand kan me raken”, zegt hij in Story.

Natuurlijk is dat niet hoe het echt is en Maksim moet keihard werken om te bereiken wat hij nu al heeft bereikt. Hij moet zich elke keer weer bewijzen.

“Maar bekendheid is ook iets relatiefs. Daarom wilde ik nog eens keihard de realiteit in mijn gezicht krijgen. Gewoon een nummer zijn en zowel mentaal als fysiek afzien.”

Bio van Maksim Stojanac

Meer Over:

Maksim Stojanac