Luc Appermont verklapt spoiler over #LikeMe
Onlangs was Luc Appermont te gast bij Radio 2 Oh La La, gepresenteerd door Kim Debrie.
Daar heeft Luc het onder meer over het feit dat hij heeft meegespeeld in ‘#LikeMe’. Dat deed hij samen met zijn man Bart Kaëll.
Dit seizoen waren de twee niet meer te zien in de reeks en dus gingen de fans ervan uit dat ze niet meer zouden terugkeren.
Maar bij Radio 2 Oh La La verklapt Luc dat hun rol nog lang niet is uitgespeeld. En dat is toch wel een primeur voor de fans.
Kim Debrie is heel enthousiast over die primeur en vraagt natuurlijk verder.
Luc weet niet meer wat hij moet zeggen en probeert zoveel mogelijk te zwijgen.
Maar de aanzet is natuurlijk gegeven. En dus vertellen Luc en Bart dan maar dat ze in het volgend seizoen opnieuw te zien zullen zijn.
Wat ook meteen een grote primeur is. Officieel was een nieuw seizoen nog niet aangekondigd, maar daarmee is ook die twijfel weggenomen.
De fans kunnen alvast beginnen uitkijken naar seizoen drie dat waarschijnlijk in januari 2027 op Ketnet te zien zal zijn.

