.
Linda (blond) uit B&B Zoekt Lief met Jos
zaterdag 16 augustus 2025

Linda (B&B Zoekt Lief): “Ik werd door de productie gecontacteerd”

Te weinig kandidaten

Linda weet wat ze wil en zeker wat betreft een relatie. Ze wil een relatie voor de lange termijn en voor minder gaat ze niet. Maar ze heeft er wel veel voor over om die liefde te vinden.

“Ik heb al eens meegedaan aan 'First Dates' op VRT1. Dat was natuurlijk maar één middagopname, dat is iets helemaal anders dan een week of langer vertoeven in een B&B en van 's morgens tot 's avonds gefilmd worden”, zegt ze in Dag Allemaal.

Linda belandde bij ‘B&B Zoekt Lief’ dankzij ‘First Dates’. Ze zat ergens in een database en zo hebben de makers haar gecontacteerd.

“Jos had na zijn oproepfilmpje blijkbaar niet voldoende geschikte vrouwen om uit te kiezen en dan hebben ze mij opgebeld. Ik heb die video bekeken en dacht: 'Waarom niet?' Zuid-Afrika is een prachtig land, hé, ik had wel zin in zo'n mooie reis. En Jos kwam goed over.”