Liese Luwel uit Big Brother emotioneel: “Inzinking gehad”
Waar zijn de vrienden en vriendinnen van Liese Luwel uit Big Brother? Zij heeft dringend nood aan een goed gesprek.
“Ik heb maandag mijn eerste inzinking gehad in 7 maanden tijd…. Over m’n lijf dat aan het veranderen is en de angst dat daarbij gepaard gaat of dat ik er ooit nog terug hetzelfde ga uitzien als voor m’n zwangerschap”, schrijft een emotionele Liese Luwel op Instagram.
“Het mezelf echt beloofd dat als ik er ooit weer uitzie zoals voor de zwangerschap, ik NEVER NOOIT nog zo streng en kritische ga zijn voor mezelf. Ik zag er fxxking hot uit en kon mezelf soms zo afkraken in de spiegel”, geeft Liese toe.
“What was i thinking, lol. Voel me letterlijk een walrus. En dit zeg ik niet om complimenten te vissen van: “ma Liese, ge ziet er kei goed uit. Ik wil het niet horen, haha. Ik wil gewoon effe transparant zijn dat dit ook part of the pregnancy journey is, helaas”, besluit Liese Luwel.