.
News Image

Kim Clijsters verkocht eendjes voor goed doel

Unieke Limburgse fundraising brengt 400.000 euro op.

Op zondag 25 mei volgt de apotheose van de Limburgse Eendjesrace, de actie die heel onze provincie de afgelopen maanden in beweging heeft gebracht.

We hebben met veel plezier mogen vaststellen dat zowel organisaties, scholen als serviceclubs talloze acties hebben ondernomen om zoveel mogelijk eendjes te verkopen. De actie kreeg de steun van de ambassadeurs van Een Hart voor Limburg (Jelle Vossen, Andrea Croonenberghs, Luc Appermont, Dana Winner, Cynthia Reekmans, Koen Buysse, Stefan Everts, Hanne Troonbeeckx en Zohra Ait-Fath) en Kim Clijsters was de meter van deze unieke Limburgse fundraising. Ook het Limburgse bedrijfsleven droeg deze actie een warm hart toe. Tientallen bedrijven kochten een partnerpakket aan.

De totale opbrengst van de acttie bedraagt plusminus 400.000 euro ! Dit bedrag komt niet alleen de projecten van Een Hart voor Limburg ten goede (kansenbevorderende projecten voor maatschappelijk kwetsbare kinderen in Limburg) maar ook tal van andere goede doelen kunnen door deze actie gesteund worden. De helft van de opbrengst vloeit immers terug naar meewerkende scholen, organisaties en serviceclubs. Op zondag 25 mei volgt de apotheose: dan zetten we tienduizenden geregistreerde eendjes op de Demer in Hasselt. Het eendje dat het eerst aan de meet, door de trechter komt, wint een Mercedes A-klasse.

Bio van Kim Clijsters

Meer Over:

Kim Clijsters