.
Julie Vermeire
donderdag 30 juli 2026

Julie Vermeire: “Het ultieme vakantiegevoel”

Zalig genieten

Julie Vermeire houdt er wel van om af en toe op vakantie te gaan. Zeker in de periode wanneer ze de deuren van haar dansschool even sluit en volledig kan genieten.

“Mijn laatste vakantiebestemming was een weekendje Venetië met vriendinnen. Zij waren nog nooit in Venetië geweest, ik wel. Maar we hadden allemaal zin in het warme Italië. We vulden onze dagen met lekker eten en drinken, wandelen door de straatjes en een gondeltocht... Echt even de toerist uithangen”, zegt ze in Story.

Julie houdt ook van reizen waarbij ze als uitzicht de zee, palmbomen en een strand heeft. Er hoeven niet te veel gebouwen te staan om echt te kunnen genieten.

“Als ik de zee hoor, een zacht briesje voel en tussen de palmbomen zit, kom ik helemaal tot rust. Dat is voor mij het ultieme vakantiegevoel.”

Vroeger hield Julie van totaal andere reizen dan degene die ze nu maakte. Dat is veranderd sinds sport een groter deel van haar leven is geworden.

“Ik ben nu aan het trainen voor mijn allereerste Ironman. Daardoor vind ik het altijd leuk als ik op vakantie ook kan blijven lopen, fietsen of zwemmen. Een mooie looproute of een zwembad is voor mij zeker een plus, al is het geen vereiste.”

Bio van Julie Vermeire

Meer Over:

Julie Vermeire