Julie De Donder, dochter van Walter De Donder: “Ze mogen zeggen wat ze willen”
Je dochter ten onder zien gaan aan pesterijen, het doet je als vader bijzonder veel pijn. Julie De Donder werd gepest omdat haar vader kabouter Plop en meneer de burgemeester is bij Samson en dat bracht haar tot anorexia.
Julie beseft dat het ook voor hun allemaal niet gemakkelijk is geweest en dat ook zij opgelucht zijn dat het allemaal voorbij is.
Julie schaamt zich niet langer voor haar vader en plaats nu zelfs geregeld TikTok-filmpjes online samen met haar vader. Zo verschijnt hij af en toe in Kabouter Plop-kostuum voor de camera.
En dat is op z’n zachtst gezegd een statement te noemen. “Door mijn ziekte en de moeilijke jaren heb ik een heel goeie band gekregen met mijn vader. Iets wat ik voordien niet had. Papa is mijn beste vriend”, zegt ze in Dag Allemaal.
Ondanks alles zal Julie nog altijd niet te koop lopen met het feit dat haar vader Kabouter Plop is. “Maar ik ben wel fier op hem. Ze mogen nu zeggen wat ze willen, het raakt mij niet meer.”
