.
News Image

Inschrijvingen wedstrijd nieuwe K3 bijna voorbij

Je hebt nog tot eind deze maand om in te schrijven.
De inschrijvingen voor K3 zoekt K3 lopen als een trein. Sinds de eerste oproep van Karen, Kristel & Josje op 18 maart 2015 schreven al meer dan 5.000 kandidates zich in, in de hoop één van de nieuwe K3’tjes te worden.

De grote vraag is echter: zijn de uiteindelijke winnaressen, de 3 nieuwe K3’tjes, al ingeschreven? Misschien ben jij wel 1 van de nieuwe K3’s en heb je de sprong nog niet gewaagd. Dat zou ontzettend jammer zijn! Dus beste nieuwe K3’tjes, jullie hebben nog tijd tot 30 april om je aan te melden. Doe het nu, want op 30 april 2015 om middernacht worden de inschrijvingen onherroepelijk afgesloten.

Inschrijven kan nog steeds door te surfen naar www.studio100.com. Daar vind je alle info en een inschrijvingsformulier. Ben je minstens 18 jaar, hou je van kinderen en uiteraard ook van zingen, dansen en op een podium staan, aarzel dan niet! Want misschien wacht jou wel een mooie carrière binnen K3.

De zoektocht naar de nieuwe K3’tjes is te zien in K3 zoekt K3, een talentenjacht die dromen waarmaakt. De meisjes die zich opgeven en uiteindelijk worden uitgekozen stappen direct in een succesvolle meidengroep. K3 zoekt K3 is dit najaar te zien bij VTM & SBS6.

Bio van K3

Meer Over:

K3