.
News Image

Het nieuwe boek van Caitlin Moran komt eraan

In haar wereldwijde bestseller How to be a woman, die in 23 landen is vertaald, had Caitlin Moran slechts één onderwerp: de vrouw.

In haar wereldwijde bestseller How to be a woman, die in 23 landen is vertaald, had Caitlin Moran slechts één onderwerp: de vrouw.

Moranthologie bestaat uit een verzameling award-winnende columns waarin ze de rest van de wereld te lijf gaat: van cafeïne tot Keith Richards, Twitter, Lady Gaga tot boerka’s en het auteursrechtelijk vastleggen van je eigen kapsel. Taboedoorbrekend, hilarisch en ontroerend. De pers over Moranthologie: ‘Caitlin Moran is niet alleen ongelofelijk grappig en zeer intellectueel […], daarnaast is ze misschien wel een van de meest scherpzinnige en spitsvondige columnisten van deze tijd. Deze bundeling columns maakt je leven leuker. Lees het nu.’ – The Independent ‘Ik adoreer en bewonder haar. Sterker nog: ik ben verslaafd aan Moran.’ – Nigella Lawson Caitlin Moran publiceerde haar eerste roman op haar vijftiende. Op haar zestiende ging ze werken voor Melody Maker, toen ze zeventien was voor The Guardian. Op haar achttiende kreeg ze een eigen column in The Times. How to be a Woman won de Galaxy Book of the Year-award en werd Book of the Year in Ierland.