Herbert krijgt programma met eigen naam op MENT
Opvolger 'Ment op zondag' start op 17 november.
Heel wat mensen vroegen zich af wanneer het nieuwe seizoen van 'Ment op zondag' zou starten. Dat programma is namelijk reeds vele jaren een vaste waarde op MENT en werd erg druk bekeken. Zondag 17 november is de dag die vele fans mogen aanstippen in hun agenda.
De zender laat via Facebook weten dat 'Ment op zondag' gewoon vervangen zal worden door 'Herbert'. In tussentijd werd er druk verbouwd in en rond het Ment-gebouw. Het programma zal dus vanuit een gloednieuwe studio worden uitgezonden. Nog een nieuwigheid is dat er meerdere gasten samen aan tafel plaatsnemen.
Er zijn natuurlijk belangrijke ingrediënten van het succesrecept die niet zullen veranderen. Zo wordt 'Herbert' gepresenteerd door Herbert Verhaeghe, met dezelfde gemoedelijkheid als voorheen. En belangrijk is dat 'Herbert' vanaf zondag 17 november, iedere zondag te bekijken is tussen 10 en 12 uur, uiteraard op MENT.
(Nico Vanaken)

