.
Guga Baul
donderdag 21 maart 2024

Guga Baul: “Ik kan daar gewoon niet tegen”

Hij was altijd enig kind

Het wordt vaak gezegd en Guga Baul is het ermee eens: mentaal welzijn wordt nog steeds te vaak onderschat. Zelf is hij in therapie en geeft hij zelfs toe dat hij daarvan houdt. Iedereen zou volgens Guga gratis therapie ter beschikking moeten hebben en dat op regelmatige basis.

“Ik zou graag een programma maken over verschillende therapieën en op welk menselijk potje welk therapeutisch dekseltje past. Ik praat erover met enkele mensen uit de sector, maar we zijn er nog niet uit”, zegt Baul in Het Laatste Nieuws.

Veel mensen worstelen met schuldgevoelens tegenover bepaalde mensen en willen graag sorry zeggen. Maar Guga heeft niet per se iemand waar hij sorry tegen wil zeggen.

“Ik kan simpelweg niet tegen conflicten. Ik was thuis enig kind en ik heb dus nooit geleerd om ruzie te maken. Een conflict: dat moet bij mij onmiddellijk opgelost zijn. Geen sorry's dus, want aan iedereen die ik pijn heb gedaan, heb ik mijn excuses al aangeboden. Of die excuses ook zijn binnengekomen, weet ik niet. Maar ik zal ze zeker hebben uitgesproken. Al wie vindt dat ik mij toch nog moet excuseren, mag zich komen aanmelden.”

Bio van Guga Baùl

Meer Over:

Guga Baùl