.
Frances Lefebure
zondag 20 september 2026 18:40

Frances Lefebure: “Daar werd op bureau over gelachen”

Ze was verliefd op een collega van haar papa

Romantiek is altijd wel aanwezig geweest in het leven van Frances Lefebure. Haar eerste grote crush kreeg ze op haar tiende.

“Mijn vader had - en heeft nu nog - een architectenbureau, en daar werkten wel wat mensen. Er was toen een man, ik schat dat hij eind dertig, begin veertig was, Ignace heette hij. Ik was smoorverliefd op hem, maar het bleef zuiver platonisch natuurlijk”, bekent ze in Dag Allemaal.

Het hielp natuurlijk wel dat Ignace haar veel aandacht gaf en dat hij zo lief en aardig was. Frances maakte ook geregeld tekeningen voor hem.

“Mijn vader heeft later nog verteld dat daar op het bureau over gelachen werd.”

Nadien heeft ze nooit nog een boontje gehad voor een oudere man. Maar het gaf haar wel een heel speciaal gevoel.

“Twee jaar geleden hebben we Ignace nog eens teruggezien, Boris was erbij. Dat was hilarisch. 'Dit is Ignace, hij was mijn eerste liefde', zei ik. Boris had zoiets van: 'What the f*?'”

Bio van Frances Lefebure

Meer Over:

Frances Lefebure