Familie-acteur Bjarne Devolder: “Plannen op lange termijn”
We kennen Bjarne Devolder als Rube in ‘Familie’. De kijkers weten nog steeds niet wat ze van zijn personage moeten denken en op die manier heeft hij de kijkers stevig in de ban. En het is nog de vraag hoelang zijn personage zal blijven meedraaien.
“Er zijn zeker plannen voor op de lange termijn. Het gaat dan over bogen die al vaststaan. Tijdens de lezingen ontdek je dan hoe al die puzzelstukjes en verschillende verhaallijnen een mooi geheel vormen en dat is een enorm fijn moment”, vertelt hij aan Primo.
Of Rube nu een goed personage is, of de nieuwe soapslechterik in wording, we hebben er het raden naar. En ook Bjarne verklapt helaas niks.
“Ik vind het fijn dat mijn personage zoveel verbeelding oproept. Da's de kracht van Rube: hij blijft een mysterie en hoe langer je hem volgt, hoe meer vragen dan antwoorden er soms zijn.”