.
News Image

Eline sluit brillenwinkel op de Meir

En dat is een pijnlijke beslissing.


Bijna een jaar geleden opende Eline De Munck haar brillenwinkel op de Meir in Antwerpen. Oorspronkelijk aangekondigd als een pop-up, maar de zaak is nog altijd open. Sorry, was open want Eline zal de winkel vanaf nu gesloten houden. De reden is simpel: het coronavirus. Monturen opzetten, oogmetingen bij klanten doen, het is allemaal te gevaarlijk aan het worden. Eline De Munck wil met de maatregel niet alleen zichzelf maar ook haar personeel beschermen. Normaal gezien zou Eline De Munck haar Odette Lunettes in Antwerpen van maandag tot en met vrijdag open mogen houden, maar maandag besloot zij om niet langer te openen.



Eline De Munck maakte het nieuws maandag zelf bekend op haar sociale media. Op Instagram deed zij de belangrijke mededeling dat de winkel dicht gaat door het coronavirus. “De gezondheid van ons personeel en onze klanten is prioriteit nummer één”, benadrukt Eline. “We hopen dat de situatie zo snel mogelijk zal stabiliseren en willen iedereen een hart onder de riem steken”, reageert Eline nog.



De sluiting van haar winkel heeft uiteraard zware financiële gevolgen voor Eline De Munck maar het gezond verstand primeert. Bovendien is de kans elke dag groter dat de overheid tot een volledige lockdown overgaat en de winkel hoe dan ook zou moeten sluiten.


Bio van Eline De Munck

Meer Over:

Eline De Munck