Dochter Walter De Donder: “Ik heb negen maanden zitten zagen”
Julie De Donder, de dochter van Walter De Donder is op 19 mei bevallen van een zoontje Milo. Ze is erg blij met de komst van haar zoontje, maar zwanger zijn, is toch niet haar ding.
“Eerst ben je heel lang ziek, dan word je dikker, daarna ambetant. Ik heb echt negen maanden aan een stuk zitten zagen. Ik vond dat niet leuk. Hoeveel keer heb ik niet tegen Cedric gezegd: 'Ik snap dat niet, vrouwen die zeggen dat ze hun buik missen”, zegt ze in Dag Allemaal.
Bovendien worstelde Julie ook lange tijd met een eetstoornis en was ze bang voor de vele lichamelijke veranderingen die zwanger zijn met zich meebracht.
“Het viel eigenlijk mee. Je weet ook waaróm het gebeurt, hé. Bovendien komen de kilo's er geleidelijk bij, en ze waren achteraf ook heel snel verdwenen. Mijn lichaam was precies een spons die water opnam en daarna weer zijn normale vorm aannam.”
Julie beviel met een keizersnede en kon zich mentaal goed voorbereiden op de bevalling. Het ging heel snel.
“De eerste twee dagen na de operatie waren wel pittig omdat ik niet uit m'n bed kon, maar uiteindelijk ben ik heel snel hersteld.”
