Dinsdagavond in Van Gils & Gasten
Heel wat bekend volk in Van Gils & Gasten.
Vanavond aan tafel bij Lieven Van Gils:
- Strafpleiter Walter Damen en Professor seksueel strafrecht Liesbet Stevens verklaren waarom de moordenaar van Julie Van Espen gewoon vrij rondliep. En ze doen aanbevelingen om daders in de toekomst beter te berechten en op te volgen.
- Voor haar fictiedebuut ‘Black-out’ putte Dalilla Hermans inspiratie uit enkele haatmails die ze ontving.
- Nu na Geert Hoste ook Michael Van Peel zijn laatste eindejaarsconference heeft gegeven, bereidt Kamal Kharmach zich voor om de fakkel over te nemen.
- Niels Destadsbader brengt live zijn nieuwe single ‘Mee Naar Boven’, waarmee hij nu ook Nederland wil veroveren.
- Angelique Van Ombergen prijkt op de prestigieuze ‘30 under 30’-lijst van Forbes voor meest beloftevolle Europese onderzoekers. En ze heeft een missie: jongeren, meisjes in het bijzonder, aanmoedigen om massaal wetenschappen te studeren.
Van Gils & gasten, vanavond om 22.40h op één
